Uudised

Rõõmustagem, meie õpilased saavutasid Noor Meister 2017 võistlustel 8 auhinnalist kohta

Postituse lisas Vadim 06.05.2017

Uudised >>

Suur rõõm on teatada, et Järvamaa Kutsehariduskeskus noppis noormeistrite võistluselt lausa 8 auhinnalist kohta – supertulemus!

 

Juba esimesel võistluspäeval hõivasid meie noored puhatusteenindaja kutsemeistrivõistlustel HEV õpilastele  esimese ja teise koha.

I koht: HELEN TULLUS - Puhastusteenindaja abiline (I kursus)

II koht: LAURA OTS - Puhastusteenindaja abiline (II kursus )

 

Ka teisel võistluspäeval saavutati medaliväärilisi kohti.

  • Puhastusteenindaja kutsemeistrivõistlusel:

II koht: VICTORIA VÄLJAK - Puhastus- ja kodumajandus (I kursus)

III koht: REGINA MEDER - Puhastus- ja kodumajandus (I kursus)

  • Logistikute kutsemeistrivõistlustel:

II koht: BENTE REMMELKOOR - Logistiku abi (II kursus)

III koht: SANDRA SAAR -  Logistiku abi (II kursus)

  • Müügikorraldaja (gümnaasiumi baasil) kutsemeistrivõistlustel:

II koht: MAI OJA - Müügikorraldaja (II kursus)

  • Infotehnoloogi kutsemeistrivõistlustel - Microsofti spetsialist

II koht: STEFAN ARTUR ADOV – Arvutid ja arvutivõrgud (III kursus)

 

Järvamaa Kutsehariduskeskus tänab ka teisi tublisid õpilasi, kes JKHK-d Noor Meister 2017 võistlustel esindasid:

Puhastus- ja kodumajanduse eriala esimese kursuse õpilased Lisette Laak ja Regina Mass, teise kursuse müügikorraldaja eriala õpilane Katriin Kaarde ning kolmanda kursuse arvutid ja arvutivõrkude eriala õpilane Joosep Krassavin. Müürseppade kutsemeistri võistlustules oli teise kursuse kivi ja betoonkonstruktsioonide ehitaja eriala õpilane Taavi Tuimann ning plaatijate võistlustules sama eriala kolmanda kursuse õpilane Reivo Järve.

Täname ka kõiki teisi abilisi:

Juhendajad: Aili Kendaru ja Georg Papstel (logistikute juhendajad), Rita Vaher ja Karin Õunap (puhastusteenindaja abiliste ning puhastus- ja kodumajandus õpilaste juhendajad), Maili Rannas ja Aili Kendaru (müügikorraldajate juhendajad),  Andres Sild (IT õpilaste juhendaja), Lembit Kuhi (plaatija juhendaja) ning Ivar Kohjus (müürsepa juhendaja).

Õpilased, kes aitasid korraldusliku poole pealt nii eeltöödes kui ka koha peal:

IT-õpilased Belinda Soll, Erlent Kübarsepp, Birk-Jörgen Jalakas (AV-31), Sander Satsi, Timur Tamberg (IT-16) ning kõik LK-15 õpilased.

Korraldustiimi kuulusid ka: Valev Väljaots, Eveli Laurson, Laida Reitmann, Maiu Roio, Vadim Albrant,  Reili Vassiljev.

 Täname veelkord kõiki osalejaid, abistajaid ning korraldajaid.

 Nii 4.mai kui ka 5.mai pildigaleriid saab vaadata SIIT!

Noortejuht

Vadim Albrant

 I koht Helen Tullus (PTA-16) ja II koht Laura Ots (PTA-15)

 


II koht Victoria Väljak (KM-16) ja III koht Regina Meder (KM-16)

 

II koht Bente Remmelkoor (LK-15) ja III koht Sandra Saar (LK-15)

 

II koht Mai Oja (MK-15)

 

II koht Stefan Artur Adov (AV-31)

Viimati muudetud: 22.05.2017 at 13:17

Tagasi