Erasmus+

Hea erasmuslane!
 
Kui oled praegu Erasmusega välismaale õppima/praktikale suundumas, siis algab Sinu jaoks aeg, mil koged palju uut ja huvitavat. Sihtasutus Archimedes kutsub Sind jagama oma kogemusi Delfi Tudengiblogis!
 
Välisõpingute ja -praktika jooksul puutud kokku uude riiki kolimise, erinevate keelte ja kultuuridega, teistsuguse õpikeskkonna ning veel nii paljuga.
Kõik need on väärtuslikud kogemused, mida teistega jagada.
Tudengiblogi eesmärgiks on näidata, kui palju välismaal õppimine/praktiseerimine tegelikult annab (ja ka võtab), mis sellega kaasneb ja kuivõrd palju selle sees peidus on.
Tudengiblogi kaudu saavad Sinu tegemistest lugeda Sinu sõbrad ja õpikaaslased, Erasmusega välismaale minemist alles kaaluvad inimesed ning tegelikult Sa ise ka, kui see kogemus ükskord läbi saab.
 
Tudengiblogi saad lugeda lehel http://www.delfi.ee/teemalehed/tudengiblogi.

Lisaks, valitud blogifotosid avaldame Eesti Euroopa Liidu eesistumise Instagrami kontol: https://www.instagram.com/eu2017ee/
 
Kuidas blogimine toimub?
Oma huvist blogida anna palun teada Sihtasutus Archimedese kontaktisikule, Karol Sepik’ule, karol.sepik@archimedes.ee. Samale aadressile saad edaspidi hakata saatma ka tekste, fotosid ja videosid, mida Tudengiblogis avaldada soovid.
Kui Sul juba on oma blogi, siis piisab sellest, kui annad loa sealse materjali kasutamiseks.
 
Kui pikalt kirjutada?
Teksti pikkusel ei ole erilisi piiranguid. Paljuütleva foto juures võib piisata paarist lausest, enamasti kujunevad tekstid siiski sellest pikemaks. Liiga pikkade kirjelduste puhul võib toimetaja tekste lühendama hakata. Blogimise kirjastiili valid Sina ning blogi ilmudes saad oma stiili ka jooksvalt muuta ja arendada.
 
Kui tihti blogida?
Nädalas korra või kaks oleks hea, kuid selleks puudub otsene kohustus. Saad kirjutada just siis, kui Sul on, millest kirjutada.
 
Mida Sina saad?
Peamiselt kaasneb blogimisega au ja kuulsus ning väga võimalik, et ka tulevaste tööandjate või koostööpartnerite positiivne tähelepanu. Kõik blogijad saavad Sihtasutus Archimedeselt peale välisõpingute perioodi tänumeened ning parimad saavad tunnustatud tänuüritusel.
 
Blogimisega võid alustada juba täna!
Täiendavate küsimuste korral anna nendest kindlasti teada!