Uudised

Järvamaa Kutsehariduskeskuses toimus fotokonkurss „Lemmikloomad 2019“ 05. detsember vadim.albrant

Järvamaa Kutsehariduskeskuses toimus fotokonkurss „Lemmikloomad 2019“. Oodatud olid fotod, mis on seotud lemmikloomadega. Kokku laekus lausa 56 pilti.


Fotokonkursil hinnati pildi loovust, ent ka humoorikust, loomulikust ning terviklikku lahendust.

Särevere õppekoha tulemused:

  • I koht: Laura-Liis Jõgar – „Virsik käis juuksuris“
  • II koht: Mai Visnap – „Esimese lume ilu“
  • III koht: Kristel Kesküla – „Rõõmupall“

Paide õppekoha tulemused:

  • I koht: Greete-Liis Artla – „Like a boss“
  • II koht: Liisbet Inger Saatmann – „Tantsi minuga“
  • III koht: Marie Rääk-Kuusma – „Mida sa vaatad punnsilm?“

Palju õnne!

Täname kõiki õpilasi, kes fotokonkursist osa võtsid: Angelika Rämmar (PH-18), Arti Vichmann (PM-18), Asso Tomson (PM-18), Carolina Repnau (PH-18), Eik Martin Simson (EV-18), Helena-Riin Rähni (PH-19), Kerit-Lii Joasoon (LA-19/1), Kristel Kesküla (PH-18), Kristel Täär (LA-19/2), Laura-Liis Jõgar (PH-19), Lileen Irv (PH-18), Mai Visnap (LA-18/1), Mardo Kivimägi (AT-19), Sandra Pütt (EV-18), Siim Saare (TE-18), Susanna Oder (PH-18), Tevor Sinilaan (TE-17), Yessica Rohtla (EV-19), Alvin Matthias Pruus (IT-19), Greete-Liis Artla (LK-17), Kristina Paimets (PH-18), Liisbet Inger Saatmann (LK-18), Liivika Saarman (IT-19), Margus Mitrjagin (KO-17) ja Marie Rääk-Kuusma (LK-17).

Pildigaleriid saab vaadata SIIT!

Noortejuht Vadim Albrant

Fotokonkursil hinnati pildi loovust, ent ka humoorikust, loomulikust ning terviklikku lahendust.

Särevere õppekoha tulemused:

  • I koht: Laura-Liis Jõgar – „Virsik käis juuksuris“
  • II koht: Mai Visnap – „Esimese lume ilu“
  • III koht: Kristel Kesküla – „Rõõmupall“

Paide õppekoha tulemused:

  • I koht: Greete-Liis Artla – „Like a boss“
  • II koht: Liisbet Inger Saatmann – „Tantsi minuga“
  • III koht: Marie Rääk-Kuusma – „Mida sa vaatad punnsilm?“

Palju õnne!


Täname kõiki õpilasi, kes fotokonkursist osa võtsid: Angelika Rämmar (PH-18), Arti Vichmann (PM-18), Asso Tomson (PM-18), Carolina Repnau (PH-18), Eik Martin Simson (EV-18), Helena-Riin Rähni (PH-19), Kerit-Lii Joasoon (LA-19/1), Kristel Kesküla (PH-18), Kristel Täär (LA-19/2), Laura-Liis Jõgar (PH-19), Lileen Irv (PH-18), Mai Visnap (LA-18/1), Mardo Kivimägi (AT-19), Sandra Pütt (EV-18), Siim Saare (TE-18), Susanna Oder (PH-18), Tevor Sinilaan (TE-17), Yessica Rohtla (EV-19), Alvin Matthias Pruus (IT-19), Greete-Liis Artla (LK-17), Kristina Paimets (PH-18), Liisbet Inger Saatmann (LK-18), Liivika Saarman (IT-19), Margus Mitrjagin (KO-17) ja Marie Rääk-Kuusma (LK-17).

Pildigaleriid saab vaadata SIIT!

Noortejuht Vadim Albrant