Uudised

Palju õnne taaskord, Oskuste festivalilt „Noor Meister 2018“ tõid meie õppijad kokku 7 medalit koju

Posted by Vadim Albrant on 04.05.2018

Uudised >>

Taaskord on Järvamaa Kutsehariduskeskusel põhjust rõõmustamiseks. „Noor Meister 2018“ kutsevõistlustelt nopiti välja 7 auhinnalist kohta – 2 pronks-, 2 hõbe- ning lausa 3 kuldmedalit.

 

Esimesel võistluspäeval (3.mail) hõivasid meie noored puhatusteenindaja kutsemeistrivõistlustel HEV õpilastele  esimese ja kolmanda koha.

I koht: HELEN TULLUS - puhastusteenindaja abiline (2.kursus)

II koht: HENRI TULLUS - puhastusteenindaja abiline (1.kursus )

 

Aga ka teisel võistluspäeval (4.mail) oldi edukad ning saavutati medaliväärilisi kohti.

  • Puhastusteenindaja kutsemeistrivõistlusel:

I koht: TAAVI TAMMEKIVI - puhastus- ja kodumajandus ( 3.kursus)

II koht: REGINA MASS - puhastus- ja kodumajandus (2.kursus)

III koht: LY ÜLEVAIN - puhastus- ja kodumajandus (3.kursus)

  • Hooldustöötaja kutsemeistrivõistlustel:

I koht: ÜLLE KASK  - hooldustöötaja (2.kursus)

II.koht: MARIKA KASEMÄGI – hooldustöötaja (2.kursus)

 

Järvamaa Kutsehariduskeskus tänab ka kõiki teisi tublisid õpilasi, kes JKHK-d Noor Meister 2018 puhastusteenindaja, logistikute, infotehnoloog Microsoft spetsialisti, müügikorraldaja, plaatija ning ehitusviimistluse kutsevõistlustel esindasid:

·         Lisette Laak - puhastus- ja kodumajandus (2.kursus)

·         Robert Pjustonen – logistiku abi (2.kursus)

·         Romi Rahula – logistiku abi (2.kursus)

·         Urmot Rosenberg – IT süsteemide nooremspetsialist (3.kursus)

·         Illi Smolina - müügikorraldaja (2.kursus)

·         Kai-Riin Pavljutšok – müügikorraldaja (1.kursus)

·         Henry Tiitus – ehitusviimistleja (1.kursus)

·         Indrek Adler – ehitusviimistleja (1.kursus)

 

Suured tänud ka kõikidele teistele abilistele:

·     Juhendajad: Rita Vaher, Karin Õunap, Kati Adul, Aili Kendaru, Georg Papstel, Andres Sild, Maili Rannas, Kaja Koger, Maiu Roio ning Lembit Kuhi.

·        Korraldustiim: Laida Reitmann, Eveli Laurson, Ivar Kohjus, Eiki Hansar, Valev Väljaots, Vadim Albrant.

·        Õpilased: LK-16 (Iris Oder, Janika Pedoson, Roger Rämson, Brita Jõemaa, Janne Pagi), IT-15 (Mattias Šeiko, Vadim Tsipp, Sven Roos).

 

Täname veelkord kõiki osalejaid, abistajaid ning korraldajaid.

Oskuste festival „Noor Meister 2018“ toimus Tallinnas, Eesti Näituste Messikeskuses.

 

Nii 3.mai kui ka 4.mai pildigaleriid leiab SIIT.

 

Vadim Albrant

Noortejuht

 

 

II.koht Regina Mass (KM-16), I.koht Taavi Tammekivi (KM-15), III.koht Ly Ülevain (KM-15)

 

I.koht: Ülle Kask, II.koht: Marika Kasemägi

 

I.koht: Helen Tullus, III.koht: Henri Tullus

Last changed: 07.05.2018 at 10:27

Back to Overview