Our stories

Järvamaa koolide 10.-12. klasside jalgpallivõistlustelt tuli kolmas koht 20. September vadim.albrant


20. septembril 2022. a toimusid Paide linna kunstmurustaadionil Järvamaa koolide 10.-12. klasside vahelised jalgpalli karikavõistlused. Meie kooli võistkond tuli koju kolmanda koha karikaga. Palju õnne!

Täname võistlejaid. Järvamaa Kutsehariduskeskuse jalgpalli võistkonda kuulusid Randel Liiv (AT-22), Karlis Ellermaa (IT-21), Kevin Laur (IT-21), Marten Täht (KE-22), Tauri Tõnismäe (PM-20), Tarco Tedre (TE-21), Jaanus Roio (TE-22), Rando Rannamees (TE-22) ning Eerik Tammepõld (VK-21).

Karikavõistlusi korraldas Järvamaa Spordiliit.

Noortejuht Vadim Albrant

20. septembril 2022. a toimusid Paide linna kunstmurustaadionil Järvamaa koolide 10.-12. klasside vahelised jalgpalli karikavõistlused. Meie kooli võistkond tuli koju kolmanda koha karikaga. Palju õnne!

Täname võistlejaid. Järvamaa Kutsehariduskeskuse jalgpalli võistkonda kuulusid Randel Liiv (AT-22), Karlis Ellermaa (IT-21), Kevin Laur (IT-21), Marten Täht (KE-22), Tauri Tõnismäe (PM-20), Tarco Tedre (TE-21), Jaanus Roio (TE-22), Rando Rannamees (TE-22) ning Eerik Tammepõld (VK-21).

Karikavõistlusi korraldas Järvamaa Spordiliit.

Noortejuht Vadim Albrant