Särevere Ehitusmaja

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Maja juures, tasuta

Kontakt

Filtreeri

Kõik Andmekaitsespetsialist Kantselei Õppe- ja arendustöö üksus Täiend- ja ümberõppe talitus Tugitalitus Ehitus Transporditehnika Teenindus Toitlustus Sotsiaaltöö Maaelu IT Logistika Kaubandus Üldharidus Gümnaasium Haldustalitus Korruptsiooniennetus

Ametikoht
 
Andmekaitsespetsialist (1)

Mari Annilo

Kantseleispetsialist-juhiabi
+372 525 3736
mari.annilo@jkhk.ee

Kantselei (5)

Rein Oselin

Direktor
+372 515 9495
rein.oselin@jkhk.ee


Mari Annilo

Kantseleispetsialist-juhiabi
+372 525 3736
kool@jkhk.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N kell 9.00 - 16.00
R kell 9.00-15.00
lõuna 13.00 - 14.00

Katrin Moisejev

Kantseleispetsialist Särevere õppekoht
+372 5340 6257
info@jkhk.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N kell 8.00 – 16.00
R kell 8.00-15.00
lõuna kell 12.00 – 13.00

Tiina Rannik

Kantseleispetsialist-raamatupidaja
+372 5342 6960
tiina.rannik@jkhk.ee


Anu Seppi

Kantseleispetsialist Põltsamaa õppekoht
+372 5691 3839
anu.seppi@jkhk.ee

Õppe- ja arendustöö üksus (6)

Külli Marrandi-Kallas

Õppe- ja arendustöö üksuse juhataja
+372 5345 0406
kylli.marrandi@jkhk.ee


Valev Väljaots

Arenguspetsialist
+372 5688 1329
valev.valjaots@jkhk.ee

Lisainformatsioon: 

development projects, communication and marketing activities, quality management, cooperation with stakeholders


Merje Mölter

Projektijuht
+372 5855 6771
merje.molter@jkhk.ee

Lisainformatsioon: 

International affairs
Erasmus+ KA 2 Cooperation projects
Erasmus+ KA1 Learning mobility
other development projects


Marleen Annabel Pukk

Projektijuht
+372 5693 0303
marleenannabel.pukk@jkhk.ee

Lisainformatsioon: 

Project coordinator

Erasmus+ KA1 projects


Liia Saatre

Tunniplaan
+372 509 3696
liia.saatre@jkhk.ee


Signe Valdma

Projektijuht
+372 5301 6254
signe.valdma@jkhk.ee

Lisainformatsioon: 

workplace-based learning coordinator

Täiend- ja ümberõppe talitus (4)

Gärt Oselin

Koolitusjuht
+372 515 5611
gart.oselin@jkhk.ee

Lisainformatsioon: 

adult education
in-service training and retraining

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 8:00-17:00

Ruth Türk

Koolitusjuht
+372 53292188
ruth.turk@jkhk.ee

Lisainformatsioon: 

adult education
in-service training and retraining

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 8.00-17.00

Heleri Vallimägi

Kantseleispetsialist
heleri.vallimagi@jkhk.ee


Sirle Eelma

Kantseleispetsialist
sirle.eelma@jkhk.ee

Tugitalitus (19)

Riina Muuga

Tugitalituse juhataja
5342 5637
riina.muuga@jkhk.ee


Reili Vassiljev

Õppegruppide juhataja
5307 3994
reili.vassiljev@jkhk.ee


Koida Mölder

Õppegruppide juhataja
5341 1552
koida.molder@jkhk.ee


Kristi Koit

Õppegruppide juhataja
5912 8841
kristi.koit@jkhk.ee


Katrin Vreimann

Õppegruppide juhataja
502 0431
katrin.vreimann@jkhk.ee


Evelin Nool

Õppegruppide juhataja
5445 0433
evelin.nool@jkhk.ee


Vadim Albrant

Noortejuht
vadim.albrant@jkhk.ee


Ülle Koks

Õpilaskodu juhataja-kasvataja
5121759
ulle.koks@jkhk.ee


Eve Raudla

Õpilaskodu korrapidaja


Merike Ott

Õpilaskodu korrapidaja


Kairi Pahk

Õpilaskodu korrapidaja


Sirje Põllu

Õpilaskodu korrapidaja


Heili Seire

Õpilaskodu korrapidaja


Leeni Surva

Õpilaskodu korrapidaja


Olga Iva

Õpilaskodu korrapidaja


Svetlana Popkova

Õpilaskodu korrapidaja


Laivi Hecht

Õpilaskodu korrapidaja


Merike Eerik

Õpilaskodu korrapidaja


Eve Ekštein

Õpilaskodu korrapidaja

Ehitus (8)

Ivar Kohjus

Juhtõpetaja
+372 525 5265
ivar.kohjus@jkhk.ee


Maiu Roio

Kutseõpetaja
maiu.roio@jkhk.ee


Eiki Hansar

Kutseõpetaja
eiki.hansar@jkhk.ee


Reimo Ilves

Kutseõpetaja
reimo.ilves@jkhk.ee


Lembit Kuhi

Praktikajuhendaja
lembit.kuhi@jkhk.ee


Karl Aruste

Kutseõpetaja
karl.aruste@jkhk.ee


Arvo Orlovski

Kutseõpetaja


Randar Rõlkov

Kutseõpetaja
randar.rolkov@jkhk.ee

Transporditehnika (9)

Tarmo Savisaar

Juhtõpetaja
+372 503 8236
tarmo.savisaar@jkhk.ee


Urmas Mikola

Töökoja meister
+372 51960883
urmas.mikola@jkhk.ee


Ain Luik

Kutseõpetaja
ain.luik@jkhk.ee


Alar Siemann

Kutseõpetaja
alar.siemann@jkhk.ee


Gennadi Olonen

Kutseõpetaja
gennadi.olonen@jkhk.ee


Kalev Pikver

Kutseõpetaja
kalev.pikver@jkhk.ee


Artur Aas

Kutseõpetaja
artur.aas@jkhk.ee


Kalev Rõuk

Kutseõpetaja
kalev.rouk@jkhk.ee


Ermo Kivi

Mehaanik
ermo.kivi@jkhk.ee

Teenindus Toitlustus Sotsiaaltöö (11)

Laida Reitmann

Juhtõpetaja
+372 514 6884
laida.reitmann@jkhk.ee


Rita Vaher

Kutseõpetaja
rita.vaher@jkhk.ee


Marike Reedla

Kutseõpetaja, mõisa perenaine
marike.reedla@jkhk.ee


Ester Altermann

Kutseõpetaja
ester.altermann@jkhk.ee


Elo Kadastik

Kutseõpetaja
elo.kadastik@jkhk.ee


Marika Kasvand

Kutseõpetaja
marika.kasvand@jkhk.ee


Karin Õunap

Kutseõpetaja
karin.ounap@jkhk.ee


Sigrit Mäeots

Kutseõpetaja
sigrit.maeots@jkhk.ee


Eveli Volmre

Kutseõpetaja
eveli.volmre@jkhk.ee


Mari Hallik

Praktikajuhendaja
mari.hallik@jkhk.ee


Anneli Allert

Kutseõpetaja
anneli.allert@jkhk.ee

Maaelu (24)

Aive Kupp

Juhtõpetaja
+372 508 3459
aive.kupp@jkhk.ee


Mirja-Mai Urve

Kutseõpetaja
mirja-mai.urve@jkhk.ee


Kaja Marrandi

Kutseõpetaja
kaja.marrandi@jkhk.ee


Aivar Kalmus

Kutseõpetaja
aivar.kalmus@jkhk.ee


Kaja Piirfeldt

Kutseõpetaja
kaja.piirfeldt@jkhk.ee


Kristjan Reino

Kutseõpetaja
kristjan.reino@jkhk.ee


Marek Kõbu

Kutseõpetaja
marek.kobu@jkhk.ee


Karl Aru

Taimekasvatuse tootmisjuht
+372 5749 5272
karl.aru@jkhk.ee


Felix Lavrentjev

Traktorist-praktikajuhendaja


Ingrit Eibak

Õppefarmi juhataja
+372 5302 4483
ingrit.eibak@jkhk.ee


Valentina Zotikov

Lüpsja-loomakasvatustööline


Aime Talts

Lüpsja-loomakasvatustööline


Aigar Küttis

Lüpsja-loomakasvatustööline


Veiko Vahesalu

Praktikajuhendaja (kalandus)
+372 508 8985
veiko.vahesalu@jkhk.ee


Ulvi Martin

Kutseõpetaja
ulvi.martin@jkhk.ee


Reet Jänes

Ratsasporditreener-kutseõpetaja
reet.janes@jkhk.ee


Helle Lavrentjev

Kutseõpetaja
+372 5230318
helle.lavrentjev@jkhk.ee


Erki Lukas

Loomakasvatustöötaja-praktikajuhendaja


Helen Aava

Juhendaja-tallimees
helen.aava@jkhk.ee


Monika Linder

Juhendaja-tallimees
monika.linder@jkhk.ee


Maris Juul

Kutseõpetaja
maris.juul@jkhk.ee


Taivo Kalvik

Loomakasvatustöötaja-praktikajuhendaja


Peeter Kalliver

Kalakasvatuse tehnik
peeter.kalliver@jkhk.ee


Kadri Luhter

Loomaarsti abiline-praktikajuhendaja
kadri.luhter@jkhk.ee

IT Logistika Kaubandus (6)

Maili Rannas

Juhtõpetaja
+372 503 6060
maili.rannas@jkhk.ee


Aili Kendaru

Kutseõpetaja
aili.kendaru@jkhk.ee


Eveli Laurson

Kutseõpetaja
eveli.laurson@jkhk.ee


Juri Vassiljev

Praktikajuhendaja
juri.vassiljev@jkhk.ee


Erkki Ehrlich

Kutseõpetaja
erkki.ehrlich@jkhk.ee


Janis Frei

Kutseõpetaja
janis.frei@jkhk.ee

Üldharidus (13)

Triin Siiber

Juhtõpetaja
+372 5560 6455
triin.siiber@jkhk.ee


Olga Paatsi

Õpetaja
olga.paatsi@jkhk.ee


Ene Pener

Õpetaja
ene.pener@jkhk.ee


Ene Takk

Õpetaja
ene.takk@jkhk.ee


Lili Saksing

Õpetaja
lili.saksing@jkhk.ee


Liivi Vassar

Õpetaja
liivi.vassar@jkhk.ee


Eve Sissas

Õpetaja
eve.sissas@jkhk.ee


Riina Uuk

Õpetaja
riina.uuk@jkhk.ee


Anneli Tumanski

Õpetaja
anneli.tumanski@jkhk.ee


Virgo Õitspuu

Õpetaja
virgo.oitspuu@jkhk.ee


Reelika Lippur

Õpetaja
reelika.lippur@jkhk.ee


Eve Rõuk

Õpetaja
eve.rouk@jkhk.ee


Anneli Suits

Õpetaja
anneli.suits@jkhk.ee

Gümnaasium (10)

Triin Siiber

Juhtõpetaja
+372 5560 6455
triin.siiber@jkhk.ee


Heidi Antons

Õpetaja
heidi.antons@jkhk.ee


Kristo Kiviorg

Õpetaja
kristo.kiviorg@jkhk.ee


Elve Kask

Õpetaja
elve.kask@jkhk.ee


Helje-Jolanda Pertmann

Õpetaja
heljejolanda.pertmann@jkhk.ee


Mari Üürike

Õpetaja
mari.yyrike@jkhk.ee


Aili Agarmaa

Õpetaja
aili.agarmaa@jkhk.ee


Tiina Müürisepp

Õpetaja
tiina.myyrisepp@jkhk.ee


Tiiu Schüts

Õpetaja
tiiu.schyts@jkhk.ee


Rainer Tõnnis

Õpetaja
rainer.tonnis@jkhk.ee

Haldustalitus (18)

Urve Vene

Kulujuht
+372 518 8890
urve.vene@jkhk.ee


Enver Paade

Haldusspetsialist


Ille Roosme-Võhovanets

Kinnisvarahooldaja
ille.roosmevohovanets@jkhk.ee


Hele Kingisepp

Kinnisvarahooldaja
hele.kingisepp@jkhk.ee


Kalev Tikerbär

Kinnisvarahooldaja
kalev.tikerbar@jkhk.ee


Juhani Kottalainen

Remonditööline


Pjotr Polenok

Remonditööline
pjotr.polenok@jkhk.ee


Tiia Jaagumann

Söökla juhataja-kokk Paide õppekoht
+372 5855 6648
tiia.jaagumann@jkhk.ee


Lilian Kallaste

Kokk-praktikajuhendaja


Maire Mardo

Abitööline


Urve Tõnisson

Abitööline


Angelika Tsipp

Söökla juhataja-kokk Särevere õppekoht
+372 5365 1837
angelika.tsipp@jkhk.ee


Sirje Aasa

Kokk-puhastusteenindaja


Kaire Bachman

Abitööline


Brigita Tsipp

Abitööline


Tiido Aasamets

IKT spetsialist
tiido.aasamets@jkhk.ee


Andres Sild

IKT spetsialist
andres.sild@jkhk.ee


Elen Ivantšik

Abitööline

Korruptsiooniennetus (1)

Hille Voolaid

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis
Hille.Voolaid@hm.ee

Paide õppekoht

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Suur parkla maja juures, tasuta.

Särevere õppekoht - peahoone

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Maja ees, tasuta.

Transport

Ühistransport

Särevere Ehitusmaja

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Maja juures, tasuta

Särevere Tehnikamaja

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Maja ees, tasuta.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.