Our stories

Saavutasime Piimapäeva Grillfestil üllatusvoorus auhinnalise kolmanda koha! 02. June vadim.albrant

1.juunil 2019 toimus Imaveres Eesti Piimandusmuuseumis Piimapäeva Grillfest. Tänavu tähistas Piimapäev 14. sünnipäeva.


Esmaskordselt Piimapäevade ajaloos toimus ettevõtmisel koostöö Grillfesti eestvedajatega ehk siis korraldati Järvamaa maakondlikud meistrivõistlused grillimises.

Esimeses voorus grilliti grilljuustu, teises ehk üllatusvoorus selgus tooraine alles kohapeal, milleks olid sardellid ning kolmandas ehk Kaupmehe fantaasiavoorus võis grillida kõike, töö teemaks oli piim, Piimapäev või Piimandusmuuseum.

Meie kooli teise kursuse koka eriala õpilastest koosnenud võistkond (Miria Sagaja, Lisanna Klaus, Karl-Gustav Aare, Marili Kuusemäe) saavutas auhinnalise tubli kolmanda koha teises ehk SirLoin üllatusvoorus. Nagu eelnevalt juba mainitud sai, selgus grillimise tooraine alles koha peal, milleks olid sardellid. Eraldi toodi välja ka koolide järjestus. Saime koolide arvestuses teise koha.

Õpilasi juhendas ning saatis meie kooli toitlustusõpetaja Sigrit Mäeots.

Täname ning tubli töö!

Pildigaleriid saab vaadata SIIT!

Noortejuht Vadim Albrant

Esmaskordselt Piimapäevade ajaloos toimus ettevõtmisel koostöö Grillfesti eestvedajatega ehk siis korraldati Järvamaa maakondlikud meistrivõistlused grillimises.

Esimeses voorus grilliti grilljuustu, teises ehk üllatusvoorus selgus tooraine alles kohapeal, milleks olid sardellid ning kolmandas ehk Kaupmehe fantaasiavoorus võis grillida kõike, töö teemaks oli piim, Piimapäev või Piimandusmuuseum.

Meie kooli teise kursuse koka eriala õpilastest koosnenud võistkond (Miria Sagaja, Lisanna Klaus, Karl-Gustav Aare, Marili Kuusemäe) saavutas auhinnalise tubli kolmanda koha teises ehk SirLoin üllatusvoorus. Nagu eelnevalt juba mainitud sai, selgus grillimise tooraine alles koha peal, milleks olid sardellid. Eraldi toodi välja ka koolide järjestus. Saime koolide arvestuses teise koha.

Õpilasi juhendas ning saatis meie kooli toitlustusõpetaja Sigrit Mäeots.

Täname ning tubli töö!


Pildigaleriid saab vaadata SIIT!

Noortejuht Vadim Albrant