Meie lood

Järvamaa Kutsehariduskeskuses toimus Oskuste ÖÖ ning Avatud uksed 20. mai vadim.albrant

19. mail 2022. a toimus Järvamaa Kutsehariduskeskuses nii Paide kui ka Särevere õppekohas Oskuste ÖÖ. Ühtlasi toimus ka Avatud Uste Päev või õigemini öeldes Avatud Uste ÖÖ. Toimusid nii erinevad töötoad, proovile panekud kui ka muud põnevad tegevused.


Külalisteks olid oskuste ööl ning avatud ustel nii kohalikud kui ka kaugemalt tulnud huvilised. Kindlasti leidis igaüks omale midagi meelepärast, sest tegevusi jätkus nii toitlustuse, kaubanduse, logistika, IT, ehituse, autotehnika, hobuhooldaja kui ka põllumajanduse valdkonnas.

Paide õppekohas toimusid IT-võrguseadme testimisülesanne, 3D printeri tutvustamine, maitseainete tundmise test, logistika vigursõit, kauba kaalu määramine, üllatusülesanne ning noorte meisterkokkade õhtusöök.

Säreveres toimusid aga dekoratiivviimistlus, harjutused ekskavaatoril, traktorisõit, autohooldus, rehvitööd, hobustega jalutamine, hobuste patsitamise võistlus ning huvilised said ka kombaini ja teetöömasinate simulaatorit katsetada.

Mõlemas õppekohas toimusid ka avatud uste puhul meie kooli erialade tutvustamised ringkäikude näol.

Täname kõiki kolleege ja õpilasi, kes oskuste ööd ning avatud uksi korraldada ja läbi viia aitasid.

Täname ka kõiki külastajaid, kes meeleolukat õhtupoolikut meie juurde veetma tulid.

Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant

Külalisteks olid oskuste ööl ning avatud ustel nii kohalikud kui ka kaugemalt tulnud huvilised. Kindlasti leidis igaüks omale midagi meelepärast, sest tegevusi jätkus nii toitlustuse, kaubanduse, logistika, IT, ehituse, autotehnika, hobuhooldaja kui ka põllumajanduse valdkonnas.

Paide õppekohas toimusid IT-võrguseadme testimisülesanne, 3D printeri tutvustamine, maitseainete tundmise test, logistika vigursõit, kauba kaalu määramine, üllatusülesanne ning noorte meisterkokkade õhtusöök.

Säreveres toimusid aga dekoratiivviimistlus, harjutused ekskavaatoril, traktorisõit, autohooldus, rehvitööd, hobustega jalutamine, hobuste patsitamise võistlus ning huvilised said ka kombaini ja teetöömasinate simulaatorit katsetada.

Mõlemas õppekohas toimusid ka avatud uste puhul meie kooli erialade tutvustamised ringkäikude näol.

Täname kõiki kolleege ja õpilasi, kes oskuste ööd ning avatud uksi korraldada ja läbi viia aitasid.


Täname ka kõiki külastajaid, kes meeleolukat õhtupoolikut meie juurde veetma tulid.

Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant