Uudised

Mälumängu direktori vooru pani teist aastat järjest kinni õppegrupp VK-22 22. mai vadim.albrant

17. mail 2024. a toimus Paide õppekohas selle õppeaasta viimane mälumäng ehk direktori voor.


Direktori vooru mälumäng sisaldas nii mõtlemapanevaid kui ka piltidega küsimusi nii Eesti, maailma, looduse, ajaloo, füüsika, moe, kunsti kui ka muu kohta. Näiteks, mis liiki olid arheoloogide poolt leitud tänapäeva Armeenia territooriumilt 5500 aastat vanad jalanõud? Või siis, millise looma nahka kasutati originaalis Ugg stiilis jalanõude valmistamiseks?

Täname meie kooli direktorit Rein Oselini, kes mälumängu läbi viis ning küsimustega tegeles.

Mälumängu direktori vooru esikolmik:

  • I koht: VK-22
  • II koht: IT-23
  • III koht: IT-21

Võistlusväliselt osalesid direktori vooru mälumängus ka kolleegide tiim koosseisus Heleri Vallimägi, Erkki Ehrlich, Triin Siiber ja Valev Väljaots. Täname kõiki võistkondi, kes direktori mälumängu voorus osalesid.

Õppeaastal 2023/2024 saavutas esimesel neljal mälumängul kokku enimpunkte VK-22 õppegrupp. Koos direktori voorus saadud liidetud punktidega saavutas kõige rohkem punkte ehk esimese koha samuti VK-22 õppegrupi võistkond. Palju õnne!

Suured tänud kõigile, kes on terve õppeaasta jooksul olnud abiks mälumängude läbiviimisel ning küsimuste koostamisel.

Noortejuht Vadim Albrant

Direktori vooru mälumäng sisaldas nii mõtlemapanevaid kui ka piltidega küsimusi nii Eesti, maailma, looduse, ajaloo, füüsika, moe, kunsti kui ka muu kohta. Näiteks, mis liiki olid arheoloogide poolt leitud tänapäeva Armeenia territooriumilt 5500 aastat vanad jalanõud? Või siis, millise looma nahka kasutati originaalis Ugg stiilis jalanõude valmistamiseks?

Täname meie kooli direktorit Rein Oselini, kes mälumängu läbi viis ning küsimustega tegeles.

Mälumängu direktori vooru esikolmik:

  • I koht: VK-22
  • II koht: IT-23
  • III koht: IT-21

Võistlusväliselt osalesid direktori vooru mälumängus ka kolleegide tiim koosseisus Heleri Vallimägi, Erkki Ehrlich, Triin Siiber ja Valev Väljaots. Täname kõiki võistkondi, kes direktori mälumängu voorus osalesid.

Õppeaastal 2023/2024 saavutas esimesel neljal mälumängul kokku enimpunkte VK-22 õppegrupp. Koos direktori voorus saadud liidetud punktidega saavutas kõige rohkem punkte ehk esimese koha samuti VK-22 õppegrupi võistkond. Palju õnne!

Suured tänud kõigile, kes on terve õppeaasta jooksul olnud abiks mälumängude läbiviimisel ning küsimuste koostamisel.

Noortejuht Vadim Albrant