Uudised

Meie kooli õpilane sai tunnustada Eriolümpia Eesti Ühenduse ja Eesti Judoliidu poolt 18. aprill vadim.albrant


Pärnu Hestia Hotel Strand Jurmala saalis toimus Eriolümpia traditsiooniks saanud tänuüritus, kus tunnustati ka meie kooli õpilast Ele Lokk`i (HM-22). Ele sai tunnustada Saksamaal Berliinis eriolümpia maailmamängudel judos saavutatud teise ehk hõbemedali väärilise koha eest.

Lisaks sai Ele tunnustatud ka Eesti Judoliidu poolt eduka hooaja eest.

Ele on tänulik, et tema juhtõpetaja Külli Marrandi-Kallas ja hobuhooldajate kutseõpetaja Reet Jänes motiveerisid ja innustasid teda osalema judotreeningutes ning esindama kooli ja Eestit rahvusvahelistel judomeistrivõistlustel, sealhulgas ka Eestis toimuvatel võistlustel.

Pärnu Hestia Hotel Strand Jurmala saalis toimus Eriolümpia traditsiooniks saanud tänuüritus, kus tunnustati ka meie kooli õpilast Ele Lokk`i (HM-22). Ele sai tunnustada Saksamaal Berliinis eriolümpia maailmamängudel judos saavutatud teise ehk hõbemedali väärilise koha eest.

Lisaks sai Ele tunnustatud ka Eesti Judoliidu poolt eduka hooaja eest.

Ele on tänulik, et tema juhtõpetaja Külli Marrandi-Kallas ja hobuhooldajate kutseõpetaja Reet Jänes motiveerisid ja innustasid teda osalema judotreeningutes ning esindama kooli ja Eestit rahvusvahelistel judomeistrivõistlustel, sealhulgas ka Eestis toimuvatel võistlustel.