Uudised

Oli tore Avatud talude päev 17. juuli vadim.albrant

16. juulil 2023. a võttis Järvamaa Kutsehariduskeskus juba neljandat aastat järjest osa avatud talude päevast. Avatud olid ka kooli uksed.


Avatud talude päeval toimusid erinevad huvitavad tegevused, aga avatud olid ka Särevere õppekoha uksed, kus tutvustati meie kooli erialasid. Tänavu aasta "mõjuisikuks" oli Eesti tõugu hobusevarss Roosi, keda sai näha Särevere tallis.

Üritusel oli osalejaid ligi 700.

Suured tänud kõigile, kes nõuga ja jõuga abiks olid.

Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant

Avatud talude päeval toimusid erinevad huvitavad tegevused, aga avatud olid ka Särevere õppekoha uksed, kus tutvustati meie kooli erialasid. Tänavu aasta "mõjuisikuks" oli Eesti tõugu hobusevarss Roosi, keda sai näha Särevere tallis.

Üritusel oli osalejaid ligi 700.

Suured tänud kõigile, kes nõuga ja jõuga abiks olid.

Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant