Uudised

AT õpilased osalesid Otepää Talverallil 15. veebruar vadim.albrant

Otepää Talverallil, mis toimus 12-13. veebruaril 2021, osalesid taaskord JKHK sõiduautotehnikute õpilased.


Klassis EMV 8 oli rajal ja täitsa ise oma Honda Civicu roolis AT-18 õpilane Patrick Juhe, kelle kaardilugejaks oli seekord Rauno Orupõld.

8-st katsest 6 võitnud Juhe/Orupõld loomulikult võitsid ka EMV 8 klassis esikoha ja seda pea 5-minutilise eduga teise koha ees.  Mõningad momendid olid, kuid üsna kindlalt tuldi lõpuni. Eks võitja ole ka see, kes ralli lõpetab.

Üldarvestuses lõpetati 35ndal kohal.

Teise meie kooli õpilasena oli registreerunud AT-20 õpilane Joonas Palmisto ja samuti teise kaardilugejaga, kelleks oli Mart Tikkerbär.

EMV 7 klassis võistlev Joonas oli kohe esimesel katsel poodiumikohal. Kuid siis hakkas juhtuma, teisel katsel eksimus viis ekipaaži lumehangedesse, kuid fööniks tõusis tuhast ja juba 3ndal katsel uuesti kolmas aeg.  4ndal katsel aga juhtus see, mida keegi ei oodanud. Nimelt väike eksimus sõidus viis Palmisto juhitud siis enam mitte nii juhitava sõiduki lumehange ja sealt edasi katuse peale. Kumbki viga ei saanud, ainult kokkupuude lumega lõi veidi pahviks. Kahjuks Joonasele see ralli lõppes nii.

Kooli poolt soovime mõlemale õpilasele edu ja jaksu edaspidises ning tublisid tulemusi tulevikuks.

Tõnu Taalimäe

Klassis EMV 8 oli rajal ja täitsa ise oma Honda Civicu roolis AT-18 õpilane Patrick Juhe, kelle kaardilugejaks oli seekord Rauno Orupõld.

8-st katsest 6 võitnud Juhe/Orupõld loomulikult võitsid ka EMV 8 klassis esikoha ja seda pea 5-minutilise eduga teise koha ees.  Mõningad momendid olid, kuid üsna kindlalt tuldi lõpuni. Eks võitja ole ka see, kes ralli lõpetab.

Üldarvestuses lõpetati 35ndal kohal.

Teise meie kooli õpilasena oli registreerunud AT-20 õpilane Joonas Palmisto ja samuti teise kaardilugejaga, kelleks oli Mart Tikkerbär.


EMV 7 klassis võistlev Joonas oli kohe esimesel katsel poodiumikohal. Kuid siis hakkas juhtuma, teisel katsel eksimus viis ekipaaži lumehangedesse, kuid fööniks tõusis tuhast ja juba 3ndal katsel uuesti kolmas aeg.  4ndal katsel aga juhtus see, mida keegi ei oodanud. Nimelt väike eksimus sõidus viis Palmisto juhitud siis enam mitte nii juhitava sõiduki lumehange ja sealt edasi katuse peale. Kumbki viga ei saanud, ainult kokkupuude lumega lõi veidi pahviks. Kahjuks Joonasele see ralli lõppes nii.

Kooli poolt soovime mõlemale õpilasele edu ja jaksu edaspidises ning tublisid tulemusi tulevikuks.

Tõnu Taalimäe