Uudised

Osalesime Liivimaa kutsekoolide sügispäeval! 08. november vadim.albrant

7.novembril 2019 toimusid Räpina Aianduskoolis Liivimaa kutsekoolide sügispäeva raames sügismängud.


Tänavused sügismängud sisaldasid neli võistluskategooriat:

  • Viktoriin
  • Aianduskoolilikud võistlusalad – keskkonnakaitse (GPS-i abil kindla puu ülesleidmine ning selle ümbermõõdu täpsusmõõtmine), aiandus (seemnete ja taimede tundmise test), floristika (kõrvitsa lõikamine/kaunistamine terariistadega) ning maastikuehitus (terasarmatuuridega Pythagorase teoreemi järgi täisnurkse kolmnurga loomine ja terasarmatuuridega täpsusmõõtmete järgi ruudu valmistamine).
  • Võistkonnaülesanded – piiritletud alal aja peale lehtede riisumine ja lehtede lisamine big-bag kotti ning ülesanne redeliga (lukustatud redeli lahti võtmine n.ö sillakujuliseks, üle redeli ronimine ning tagasi redeli kokkupanemine lukustatud algasendisse).
  • Kodune ülesanne – vabas vormis esitada kodutöö teemal „Keskkonnahoid meie koolis“. Meie esitasime kodutöö videona.

Liivimaa kutsekoolide sügispäeval esindasid meie kooli Vahur Vessik (AT-17), Mariliis Nikkel (PH-19), Rasmus Truu (LK-19) ja Agnes Klaar (LK-19). Suured tänud neile.

Üldkokkuvõttes saavutasime seitsmenda koha, aga tulemused olid kõikide kutsekoolide vahel üsna napid. Muide, Rasmus saavutas keskkonnakaitse ülesandes parima tulemuse, saades maksimumpunktid.

Keskkonnahoiu videos olid osatäitjad Triini Mägi (KO-19), Jaan Koort (IT-19) ning Mauno Roots (IT-19). Täname neidki.

Kõik olid tublid!

Sügismängudel osalesid Tartu Kutsehariduskeskus, Räpina Aianduskool, Luua Metsanduskool, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Tartu Kunstikool, Valgamaa Kutsehariduskeskus, Viljandi Kutseõppekeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus ning Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Aastal 2020 toimuvad Liivimaa kutsekoolide sügismängud Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis.

Koolivideot saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant

Tänavused sügismängud sisaldasid neli võistluskategooriat:

  • Viktoriin
  • Aianduskoolilikud võistlusalad – keskkonnakaitse (GPS-i abil kindla puu ülesleidmine ning selle ümbermõõdu täpsusmõõtmine), aiandus (seemnete ja taimede tundmise test), floristika (kõrvitsa lõikamine/kaunistamine terariistadega) ning maastikuehitus (terasarmatuuridega Pythagorase teoreemi järgi täisnurkse kolmnurga loomine ja terasarmatuuridega täpsusmõõtmete järgi ruudu valmistamine).
  • Võistkonnaülesanded – piiritletud alal aja peale lehtede riisumine ja lehtede lisamine big-bag kotti ning ülesanne redeliga (lukustatud redeli lahti võtmine n.ö sillakujuliseks, üle redeli ronimine ning tagasi redeli kokkupanemine lukustatud algasendisse).
  • Kodune ülesanne – vabas vormis esitada kodutöö teemal „Keskkonnahoid meie koolis“. Meie esitasime kodutöö videona.

Liivimaa kutsekoolide sügispäeval esindasid meie kooli Vahur Vessik (AT-17), Mariliis Nikkel (PH-19), Rasmus Truu (LK-19) ja Agnes Klaar (LK-19). Suured tänud neile.

Üldkokkuvõttes saavutasime seitsmenda koha, aga tulemused olid kõikide kutsekoolide vahel üsna napid. Muide, Rasmus saavutas keskkonnakaitse ülesandes parima tulemuse, saades maksimumpunktid.

Keskkonnahoiu videos olid osatäitjad Triini Mägi (KO-19), Jaan Koort (IT-19) ning Mauno Roots (IT-19). Täname neidki.

Kõik olid tublid!

Sügismängudel osalesid Tartu Kutsehariduskeskus, Räpina Aianduskool, Luua Metsanduskool, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Tartu Kunstikool, Valgamaa Kutsehariduskeskus, Viljandi Kutseõppekeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus ning Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Aastal 2020 toimuvad Liivimaa kutsekoolide sügismängud Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis.

Koolivideot saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant


keskkonnahoid_jkhk_s
keskkonnahoid_jkhk_s