Our stories

Võitsime kutseõppeasutuste vahelise mälumängu! 01. February vadim.albrant

1.veebruaril 2019 toimus Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekoha mõisas kutseõppeasutuste vaheline mälumäng, millest võtsid osa kunagised endised põllumajanduskoolid. Veel kuni viimase vooruni oli konkreetset võitjat raske ennustada, sest punktide vahed olid üsnagi minimaalsed.


Kohale tulid Luua Metsanduskool, Kehtna Kutsehariduskeskus, Viljandi kutseõppekeskus, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Räpina Aianduskool, Valgamaa Kutseõppekeskus ning loomulikult ka Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Igast koolist oli esindatud viieliikmeline töötajatest koosnev võistkond. Meie kooli eest olid võistlustules väljas Eiki Hansar, Ivar Kohus, Jens Raevald, Katrin Vreimann ning Riina Muuga. Küsimused koostas direktor Rein Oselin.

Üsna tasavägises mälumängus selgus konkreetne üldvõitja alles viimases voorus. Kokku oli 40 küsimust, mis jagunesid 8. vooruks. Esimese koha saavutas Järvamaa Kutsehariduskeskus. Teine koht tuli Valgamaa Kutseõppekeskuse ning kolmas Räpina Aianduskooli võistkonnale.

Palju õnne võitjatele ning täname kõiki osalejaid. Samas olgem ausad, võitsid ju tegelikult kõik, kuna saadi teadmiste võrra rikkamaks. 

Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant

Kohale tulid Luua Metsanduskool, Kehtna Kutsehariduskeskus, Viljandi kutseõppekeskus, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Räpina Aianduskool, Valgamaa Kutseõppekeskus ning loomulikult ka Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Igast koolist oli esindatud viieliikmeline töötajatest koosnev võistkond. Meie kooli eest olid võistlustules väljas Eiki Hansar, Ivar Kohus, Jens Raevald, Katrin Vreimann ning Riina Muuga. Küsimused koostas direktor Rein Oselin.

Üsna tasavägises mälumängus selgus konkreetne üldvõitja alles viimases voorus. Kokku oli 40 küsimust, mis jagunesid 8. vooruks. Esimese koha saavutas Järvamaa Kutsehariduskeskus. Teine koht tuli Valgamaa Kutseõppekeskuse ning kolmas Räpina Aianduskooli võistkonnale.

Palju õnne võitjatele ning täname kõiki osalejaid. Samas olgem ausad, võitsid ju tegelikult kõik, kuna saadi teadmiste võrra rikkamaks. 


Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant