News

Järvamaa Kutsehariduskeskuses toimus jõululaat 12. December vadim.albrant

Järvamaa Kutsehariduskeskuses peeti jõululaata, millest võtsid osa nii meie, Nurme Kooli kui ka Paide Gümnaasiumi õpilased ning töötajad. Kõigil oli võimalus kogeda laadameluga seotud elu ning müügitöös kätt proovida.


Järvamaa Kutsehariduskeskuses peeti jõululaata, millest võtsid osa nii meie, Nurme Kooli kui ka Paide Gümnaasiumi õpilased ning töötajad. Kõigil oli võimalus kogeda laadameluga seotud elu ning müügitöös kätt proovida.

Jõululaadal müüdi näiteks hamburgerit, pitsarulle, küpsiseid, piparkooke, vahvleid, glögit, värskelt pressitud mahla, JKHK logoga nänni, käsitöö tooteid jm maiuseid.

Meie kooli esindasid KO-18 õppegrupi õpilased, kes valmistasid kohvi, glögi, vahvleid, pitsarulle, küpsiseid, hamburgereid ja käsitöö tooteid ise. Õpilasi juhendas kutseõpetaja Sigrit Mäeots. Õpilaskodu korrapidaja Eve Ekštein aitas aga õpilastel vahva ning kunstipärase plakati luua.

Sigriti sõnul on jõululaat tore üritus, mis aitas õpilastel kogeda müügitegevust ning aru saada kui palju on vaja vaeva näha ning mida kõike on vaja ette valmistada, et üks laat üldse toimuda saaks. Laadal erinevate toodetega kauplemine ei tähenda ainult müügitööd, vaid see on ainult üks osa laadast. Lisaks oli vaja näiteks vahvlid, küpsised, postkaardid ise valmis teha. Hea kogemus on see õpilastele kindlasti. Lisaks sobis kogu tegevus suurepäraselt kokku ka KO-18 tunniga toiduvalmistamise alused, kus õpilased õpivadki nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt söögivalmistamist, arvutamist ja müügitööd.

Muide, kogu teenitud tulu annetavad KO-18 õpilased Paide kasside varjupaigale Paikass.

Jõululaadal osales müügitööga ka Nurme Kool ja Paide Gümnaasium.

Täname kõiki jõululaadal osalenud müüjaid ning ostlejaid.

Noortejuht Vadim Albrant

Järvamaa Kutsehariduskeskuses peeti jõululaata, millest võtsid osa nii meie, Nurme Kooli kui ka Paide Gümnaasiumi õpilased ning töötajad. Kõigil oli võimalus kogeda laadameluga seotud elu ning müügitöös kätt proovida.

Jõululaadal müüdi näiteks hamburgerit, pitsarulle, küpsiseid, piparkooke, vahvleid, glögit, värskelt pressitud mahla, JKHK logoga nänni, käsitöö tooteid jm maiuseid.

Meie kooli esindasid KO-18 õppegrupi õpilased, kes valmistasid kohvi, glögi, vahvleid, pitsarulle, küpsiseid, hamburgereid ja käsitöö tooteid ise. Õpilasi juhendas kutseõpetaja Sigrit Mäeots. Õpilaskodu korrapidaja Eve Ekštein aitas aga õpilastel vahva ning kunstipärase plakati luua.


Sigriti sõnul on jõululaat tore üritus, mis aitas õpilastel kogeda müügitegevust ning aru saada kui palju on vaja vaeva näha ning mida kõike on vaja ette valmistada, et üks laat üldse toimuda saaks. Laadal erinevate toodetega kauplemine ei tähenda ainult müügitööd, vaid see on ainult üks osa laadast. Lisaks oli vaja näiteks vahvlid, küpsised, postkaardid ise valmis teha. Hea kogemus on see õpilastele kindlasti. Lisaks sobis kogu tegevus suurepäraselt kokku ka KO-18 tunniga toiduvalmistamise alused, kus õpilased õpivadki nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt söögivalmistamist, arvutamist ja müügitööd.

Muide, kogu teenitud tulu annetavad KO-18 õpilased Paide kasside varjupaigale Paikass.

Jõululaadal osales müügitööga ka Nurme Kool ja Paide Gümnaasium.

Täname kõiki jõululaadal osalenud müüjaid ning ostlejaid.

Noortejuht Vadim Albrant

ko-18_oppegrupi_ettevalmistus_laatadeks.
ko-18_oppegrupi_ettevalmistus_laatadeks.