Uudised

Koostöökohtumine AS Tallink Grupp esindajaga 31. jaanuar vadim.albrant

31. jaanuaril kohtusid JKHK Paide õppekoha kokkade ja veokorraldaja-logistikute õppegrupid laevafirma AS Tallink Grupp esineja Aila Schmidtiga, kes on selle ettevõtte personali projektijuht ja ühtlasi tegeleb praktikantide värbamisega laevadele.


Kohtumisel saime ülevaate laevafirma kogu tegevusest ja kuhu ning millal oodatakse meie õpilase praktikale. Samuti pakuti võimalust minna laevadele töövarjutustele ning nädalavahetusteks tööle nn taskuraha teenima. Selline võimalus annab hea ülevaate, mida laeval töötamine kas kokana, puhastusteenindajana või logistikuna laos endast tegelikult kujutab.

Loodame, et meie õpilased haaravad sellistes võimalustest kinni ja lähevad laevadele.

Juhtõpetaja Laida Reitmann

Kohtumisel saime ülevaate laevafirma kogu tegevusest ja kuhu ning millal oodatakse meie õpilase praktikale. Samuti pakuti võimalust minna laevadele töövarjutustele ning nädalavahetusteks tööle nn taskuraha teenima. Selline võimalus annab hea ülevaate, mida laeval töötamine kas kokana, puhastusteenindajana või logistikuna laos endast tegelikult kujutab.

Loodame, et meie õpilased haaravad sellistes võimalustest kinni ja lähevad laevadele.

Juhtõpetaja Laida Reitmann