Uudised

Milline online uudiste pealkirjas olev sõna on kõige suurem klikimagnet? 31. mai heleri.vallimägi


Kas see võib ehk olla „mees“, „armastus“ või hoopis „koer“? See sõna on üllatuslikult hoopiski „AUTO“. Just nimelt, kui uudise pealkiri sisaldab sõna „auto“, tõmbab see lugeja tähelepanu ja saab ka enim klikke. Lihtsamalt öeldes on autodega seotud uudised loetumad.

31. mail 2022. a toimus meie kooliperele inspireeriv õpiamps, kus täiendasime teadmisi uudislugude ja postituste kirjutamisest ning mõjusa e-kirja koostamisest. Koolitusel valmisid proovitööd teemadel „5 põhjust, miks hobune on parem kui auto“,  „Kits või lammas“ ja „Ära künna vagu tühja“.

Koolitaja Kaire Uusen jagas oma tarkust, mis on see „miski“, mis muudab ühe uudise huvitavaks ja kõnetab nii Sind kui ka mind. Kaire on töötanud 17 aastat nii ajakirjaniku, toimetaja, koolitaja kui ka turundaja-projektijuhina. Praegu on tema põhitööks artiklite kirjutamine-toimetamine, kommunikatsioon ning koolitamine.

Aitäh, Kaire meiega oma teadmisi jagamast.

 

Kas see võib ehk olla „mees“, „armastus“ või hoopis „koer“? See sõna on üllatuslikult hoopiski „AUTO“. Just nimelt, kui uudise pealkiri sisaldab sõna „auto“, tõmbab see lugeja tähelepanu ja saab ka enim klikke. Lihtsamalt öeldes on autodega seotud uudised loetumad.

31. mail 2022. a toimus meie kooliperele inspireeriv õpiamps, kus täiendasime teadmisi uudislugude ja postituste kirjutamisest ning mõjusa e-kirja koostamisest. Koolitusel valmisid proovitööd teemadel „5 põhjust, miks hobune on parem kui auto“,  „Kits või lammas“ ja „Ära künna vagu tühja“.

Koolitaja Kaire Uusen jagas oma tarkust, mis on see „miski“, mis muudab ühe uudise huvitavaks ja kõnetab nii Sind kui ka mind. Kaire on töötanud 17 aastat nii ajakirjaniku, toimetaja, koolitaja kui ka turundaja-projektijuhina. Praegu on tema põhitööks artiklite kirjutamine-toimetamine, kommunikatsioon ning koolitamine.

Aitäh, Kaire meiega oma teadmisi jagamast.