Uudised

Paide õppekohas toimus jõululaat 12. detsember vadim.albrant

Järvamaa Kutsehariduskeskuses peeti jõululaata, millest võtsid osa nii meie kui ka Nurme Kooli õpilased ning töötajad. Kõigil oli võimalus kogeda laadameluga seotud elu ning müügitöös kätt proovida.


Jõululaadal müüdi näiteks küpsiseid, piparkooke, vahvleid, kooki, mett, muid küpsetisi, ehteid, jõulukaunistusi, käsitöö tooteid (n: postkaardid) jm maiuseid.

Meie kooli esindasid laadal KO-23, KÖA-22, KÖA-23 ning PTA-23 õppegruppide õpilased, kes müüsid käsitööehteid ja kõike head ja paremat söödavat, millest enamuse valmistasid õpilased ise õppeköögis õpetaja Eveli Volmre juhendamise all. Populaarseteks osutusid ukrainapärased ning Eesti köögiga seotud suupisted, küpsetised jms.

Töötajatest kauplesid mee, postkaartide, vahvlite, koogi ja jõulukaunistustega õpilaskodu korrapidaja Kairi Pahk ja kantseleispetsialist Heleri Vallimägi ning küpsiste, koogikommide jm maiustega õpetaja Eveli Volmre.

Usume, et jõululaat tore üritus, mis aitas õpilastel kogeda müügitegevust ning aru saada kui palju on vaja vaeva näha ning mida kõike on vaja ette valmistada, et üks laat üldse toimuda saaks. Laadal erinevate toodetega kauplemine ei tähenda ainult müügitööd, vaid see on ainult üks osa laadast. Lisaks oli vaja näiteks vahvlid, küpsised, postkaardid ise valmis teha. Hea kogemus on see õpilastele kindlasti.

Täname kõiki jõululaadal osalenud müüjaid ning ostlejaid.

Noortejuht Vadim Albrant

Jõululaadal müüdi näiteks küpsiseid, piparkooke, vahvleid, kooki, mett, muid küpsetisi, ehteid, jõulukaunistusi, käsitöö tooteid (n: postkaardid) jm maiuseid.

Meie kooli esindasid laadal KO-23, KÖA-22, KÖA-23 ning PTA-23 õppegruppide õpilased, kes müüsid käsitööehteid ja kõike head ja paremat söödavat, millest enamuse valmistasid õpilased ise õppeköögis õpetaja Eveli Volmre juhendamise all. Populaarseteks osutusid ukrainapärased ning Eesti köögiga seotud suupisted, küpsetised jms.

Töötajatest kauplesid mee, postkaartide, vahvlite, koogi ja jõulukaunistustega õpilaskodu korrapidaja Kairi Pahk ja kantseleispetsialist Heleri Vallimägi ning küpsiste, koogikommide jm maiustega õpetaja Eveli Volmre.


Usume, et jõululaat tore üritus, mis aitas õpilastel kogeda müügitegevust ning aru saada kui palju on vaja vaeva näha ning mida kõike on vaja ette valmistada, et üks laat üldse toimuda saaks. Laadal erinevate toodetega kauplemine ei tähenda ainult müügitööd, vaid see on ainult üks osa laadast. Lisaks oli vaja näiteks vahvlid, küpsised, postkaardid ise valmis teha. Hea kogemus on see õpilastele kindlasti.

Täname kõiki jõululaadal osalenud müüjaid ning ostlejaid.

Noortejuht Vadim Albrant