Õpperuumide tähised


ÕPPEKOHT ja TÄHIS

Õpetaja ja/või põhitegevus

PAIDE

 

LOG 

Logistikalabor (end Aula); täiendkoolitus

A-korpuse klassid:

A-102

 

Võimla

A-109

Uustal, Pener- võõrkeel; täiendkoolitus

A-110

Kendaru, Laurson- logistikud; täiendkoolitus

A-111

Paatsi- vene keel; Lippur- loodusained; täiendkoolitus

A-112

Jürjen- eesti keel; Rõuk- õpitee

A-113

Sissas- matemaatika;  Takk-loodusained; täiendkoolitus

A-116-3

Tsvetkov- elektritööde labor

A-119

Tsvetkov- füüsika, elektriõpe; Raevald- sotsiaalained; täiendkoolitus; vajadusel hoolduseriala tunnid

A-120

Koger- Hoolduse eriala tunnid; täiendkoolitus

A-201

Nõupidamiste ruum

B-korpuse klassid:

B-102

 

Sild- IT õpe, arvutiklass; täiendkoolitus

B-105

Vassiljev- IT õpe, arvutiklass; täiendkoolitus

B-106

Altermann, Kadastik- majandusõpe, arvutiklass; täiendkoolitus

B-108

Kaubanduse eriala õpe (kassatöö)

C-korpuse klassid:

C-104

 

Õppeinfokeskus; arvutiklass; täiendkoolitus

C-105K

Õppeköök; täiendkoolitus

C-105

Teenindusruum; täiendkoolitus

C-107

Vaher, Õunap- puhastusteeninduse klass; täiendkoolitus

C-108

Volmre, Kasvand, Reedla- toitlustusõpe klass; täiendkoolitus

 

SÄREVERE

 

KAARHALL

Kehaline kasvatus

Kalamaja  klassid:  

KM KM-201

Lippur- loodusained; hobumajanduse teooria; Piirfeld- põllumajanduse eriala tunnid

KM KM-205

Kalakasvatus;  hobumajanduse teooria

Söökla klass:            

SÖ-1

Raevald- sotsiaalained; vastavalt vajadusele - põllumajandus

Laut:         

LAUT-1 ja LAUT-2 

 

Martin- loomaarsti abilised jt põllumajandus; Urve, Reino- loomakasvatuse tunnid

LAUT-3

Martin- loomaarsti abiliste praktilised grupitunnid (10 kohta)

FARM

Põllumajanduse eriala lauda praktilised tunnid

Mõisa klassid:         

SM-1 (suur saal)  

PM sessikad

SM-2 (banketisaal)

Vassar- keel ja kirjandus, PM sessikad, Vreimann- kursusejuhataja

SM-3 (raamatukogu, suur klass)

Rõuk- keel ja kirjandus, õpitee

SM-4 (väike saal)

Nõupidamiste ruum

Ehitusmaja:

EM S-600

 

Kursusejuhatajad Koit, Muuga

EM S-601

Pener- võõrkeel

EM S-602

Piibeleht- teedeehitus

EM S-603

Kangur- 2.arvutiklass

EM S-604

Ilves- teedeehitus

EM S-605

Roio- ehitusviimistlus, plaatimine, maaler;  Kohjus- pottsepp

EM S-606

Hansar- lõimitud matemaatika ja füüsika

EM S-607

Kuhi- ehitusviimistlus, puit, saetööd

Tehnikamaja klassid:

TM S-511/512

 

Taalimäe – auto hooldus (pesula)

TM S-513

Taalimäe jt eriala õpetajad– auto eriala praktilised tunnid, autotöökoda

TM S-515

Rünne- jõuülekande labor;  Siemann - diiseldiagnostika

TM S-516

Savisaar- autoeriala juhtõpetaja

TM S-517

Muru – lukksepa- ja tuletööd

TM S-519

Kalmus, Aru, Kõbu- põllumajanduse tehnika hooldus

TM S-520

Aru- põllumajanduse juht, Kupp- põllumajanduse juhtõpetaja

TM S-522

Türk- täiendkoolitus

TM S-524

Kadastik- majandusõpe;  1. arvutiklass

TM S-525

Luik, Olonen, Taalimäe- auto eriala tunnid

TM S-526

Takk- loodusained, tööõigus; Rünne, Siemann, Muru- auto eriala tunnid

TM S-527

Aru, Kõbu, Kalmus, Kupp- põllumajanduse tunnid

TM S-528

Türk- liiklus, esmaabi; Marrandi- põllumajanduse täiendkoolitus,

TM S-529

Sissas- matemaatika

Tall

TALL-TALL

 

Hobuerialade praktilised tunnid tallis

TALL-TALL1

Hobuerialade õppeklass

Õpilaskodu 3 klass:

ÕK3-KL

 

Paide KO ja KOK gruppide praktika

ÕK2

Vadim Albrant- huvijuht

ÕPPEKOHT ja TÄHIS

Õpetaja ja/või põhitegevus

PAIDE

 

LOG 

Logistikalabor (end Aula); täiendkoolitus

A-korpuse klassid:

A-102

 

Võimla

A-109

Uustal, Pener- võõrkeel; täiendkoolitus

A-110

Kendaru, Laurson- logistikud; täiendkoolitus

A-111

Paatsi- vene keel; Lippur- loodusained; täiendkoolitus

A-112

Jürjen- eesti keel; Rõuk- õpitee

A-113

Sissas- matemaatika;  Takk-loodusained; täiendkoolitus

A-116-3

Tsvetkov- elektritööde labor

A-119

Tsvetkov- füüsika, elektriõpe; Raevald- sotsiaalained; täiendkoolitus; vajadusel hoolduseriala tunnid

A-120

Koger- Hoolduse eriala tunnid; täiendkoolitus

A-201

Nõupidamiste ruum

B-korpuse klassid:

B-102

 

Sild- IT õpe, arvutiklass; täiendkoolitus

B-105

Vassiljev- IT õpe, arvutiklass; täiendkoolitus

B-106

Altermann, Kadastik- majandusõpe, arvutiklass; täiendkoolitus

B-108

Kaubanduse eriala õpe (kassatöö)

C-korpuse klassid:

C-104

 

Õppeinfokeskus; arvutiklass; täiendkoolitus

C-105K

Õppeköök; täiendkoolitus

C-105

Teenindusruum; täiendkoolitus

C-107

Vaher, Õunap- puhastusteeninduse klass; täiendkoolitus

C-108

Volmre, Kasvand, Reedla- toitlustusõpe klass; täiendkoolitus

 

SÄREVERE

 

KAARHALL

Kehaline kasvatus

Kalamaja  klassid:  

KM KM-201

Lippur- loodusained; hobumajanduse teooria; Piirfeld- põllumajanduse eriala tunnid

KM KM-205

Kalakasvatus;  hobumajanduse teooria

Söökla klass:            

SÖ-1

Raevald- sotsiaalained; vastavalt vajadusele - põllumajandus

Laut:         

LAUT-1 ja LAUT-2 

 

Martin- loomaarsti abilised jt põllumajandus; Urve, Reino- loomakasvatuse tunnid

LAUT-3

Martin- loomaarsti abiliste praktilised grupitunnid (10 kohta)

FARM

Põllumajanduse eriala lauda praktilised tunnid

Mõisa klassid:         

SM-1 (suur saal)  

PM sessikad

SM-2 (banketisaal)

Vassar- keel ja kirjandus, PM sessikad, Vreimann- kursusejuhataja

SM-3 (raamatukogu, suur klass)

Rõuk- keel ja kirjandus, õpitee

SM-4 (väike saal)

Nõupidamiste ruum

Ehitusmaja:

EM S-600

 

Kursusejuhatajad Koit, Muuga

EM S-601

Pener- võõrkeel

EM S-602

Piibeleht- teedeehitus

EM S-603

Kangur- 2.arvutiklass

EM S-604

Ilves- teedeehitus

EM S-605

Roio- ehitusviimistlus, plaatimine, maaler;  Kohjus- pottsepp

EM S-606

Hansar- lõimitud matemaatika ja füüsika

EM S-607

Kuhi- ehitusviimistlus, puit, saetööd

Tehnikamaja klassid:

TM S-511/512

 

Taalimäe – auto hooldus (pesula)

TM S-513

Taalimäe jt eriala õpetajad– auto eriala praktilised tunnid, autotöökoda

TM S-515

Rünne- jõuülekande labor;  Siemann - diiseldiagnostika

TM S-516

Savisaar- autoeriala juhtõpetaja

TM S-517

Muru – lukksepa- ja tuletööd

TM S-519

Kalmus, Aru, Kõbu- põllumajanduse tehnika hooldus

TM S-520

Aru- põllumajanduse juht, Kupp- põllumajanduse juhtõpetaja

TM S-522

Türk- täiendkoolitus

TM S-524

Kadastik- majandusõpe;  1. arvutiklass

TM S-525

Luik, Olonen, Taalimäe- auto eriala tunnid

TM S-526

Takk- loodusained, tööõigus; Rünne, Siemann, Muru- auto eriala tunnid

TM S-527

Aru, Kõbu, Kalmus, Kupp- põllumajanduse tunnid

TM S-528

Türk- liiklus, esmaabi; Marrandi- põllumajanduse täiendkoolitus,

TM S-529

Sissas- matemaatika

Tall

TALL-TALL

 

Hobuerialade praktilised tunnid tallis

TALL-TALL1

Hobuerialade õppeklass

Õpilaskodu 3 klass:

ÕK3-KL

 

Paide KO ja KOK gruppide praktika

ÕK2

Vadim Albrant- huvijuht