Our stories

Meie kooli kolleegid saavutasid kutseõppeasutuste mälumängul esimese koha 01. November vadim.albrant

29. oktoobril 2021. a toimus Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekoha peamaja aulas kutseõppeasutuste vaheline mälumäng, kus igast koolist oli esindatud töötajatest kuni 5-liikmeline võistkond.


Kohale tulid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Kehtna Kutsehariduskeskus, Viljandi Kutseõppekeskus, Tartu Kunstikool, Räpina Aianduskool, Valgamaa Kutseõppekeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus ning loomulikult ka Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Meie koolist olid võistkonnana esindatud Eve Sissas, Jens Raevald, Katrin Vreimann, Karl Aru ning Lembit Kuhi.

Palju õnne! Esimese koha saavutas Järvamaa Kutsehariduskeskus. Teine koht tuli Räpina Aianduskoolile ning kolmas Pärnumaa Kutsehariduskeskuse võistkonnale.

Täname osalejaid. Uute teadmiste võrra said kõik rikkamaks.

Küsimused koostas Eiki Hansar, mis tähendab seda, et mälumängu korraldamise au jäi meie koolile. Mälumängu viisid läbi lisaks Eikile Ruth Türk ja Vadim Albrant. Toitlustamise poole pealt tegid suure töö ära Marike Reedla, KO-21 õpilased, Angelika Tsipp ning Särevere õppekoha söökla toimkond. Suured tänud kõigile.

Noortejuht Vadim Albrant

Kohale tulid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Kehtna Kutsehariduskeskus, Viljandi Kutseõppekeskus, Tartu Kunstikool, Räpina Aianduskool, Valgamaa Kutseõppekeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus ning loomulikult ka Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Meie koolist olid võistkonnana esindatud Eve Sissas, Jens Raevald, Katrin Vreimann, Karl Aru ning Lembit Kuhi.

Palju õnne! Esimese koha saavutas Järvamaa Kutsehariduskeskus. Teine koht tuli Räpina Aianduskoolile ning kolmas Pärnumaa Kutsehariduskeskuse võistkonnale.

Täname osalejaid. Uute teadmiste võrra said kõik rikkamaks.

Küsimused koostas Eiki Hansar, mis tähendab seda, et mälumängu korraldamise au jäi meie koolile. Mälumängu viisid läbi lisaks Eikile Ruth Türk ja Vadim Albrant. Toitlustamise poole pealt tegid suure töö ära Marike Reedla, KO-21 õpilased, Angelika Tsipp ning Särevere õppekoha söökla toimkond. Suured tänud kõigile.

Noortejuht Vadim Albrant