Meie lood

Järvamaa karikavõistluste naistemaadluses tuli võidukarikas ning rändtrofee. 10. märts vadim.albrant

9.märtsil 2019 toimusid Türi linna võimlas Järvamaa karikavõistlused vaba- ning naistemaadluses. Meie kooli õpilane Ragne Kuurmaa (KO-18) saavutas naistemaadluses esimese koha. Auhinnaks karikas ning rändtrofee.


Rändtrofee pani välja auhinnana Järvamaa Matimeeste klubi. Tegemist on kujuga, mis igal aastal rändab kellegi kätte, kes on aasta jooksul saavutanud häid tulemusi maadlemises. Mainimist on kindlasti väärt seegi, et antud trofee sattus esmakordselt naisterahva kätte ning hea meel on tõdeda, et tegemist on just meie kooli õpilasega, Ragne Kuurmaaga.

Palju õnne võidu puhul ning edu edaspidistel võistlustel.

Noortejuht Vadim Albrant

Rändtrofee pani välja auhinnana Järvamaa Matimeeste klubi. Tegemist on kujuga, mis igal aastal rändab kellegi kätte, kes on aasta jooksul saavutanud häid tulemusi maadlemises. Mainimist on kindlasti väärt seegi, et antud trofee sattus esmakordselt naisterahva kätte ning hea meel on tõdeda, et tegemist on just meie kooli õpilasega, Ragne Kuurmaaga.

Palju õnne võidu puhul ning edu edaspidistel võistlustel.

Noortejuht Vadim Albrant