Uudised

Suts... ja kodulindude anatoomia õppimine võib alata... 11. aprill vadim.albrant

Just nii algaski põllumajandusloomade tapatoimingute pädevustaseme koolitus kodulindude osas.


Eelmisel päeval oli kõik teoreetiliselt läbivõetud, nii euroopa kui kohalikud seadused ja nõuded loomade surmamisel. Nii uskumatu kui see ka ei tundu, keskenduti sellele, et vajalikud toimingud saaksid võimalikult kiiresti, valutult teostatud nii linnu kui inimese jaoks.

Kõigi kursuslaste poolt märgiti tagasisides, et eriti oluline oli praktiline osa, kus juhendaja toetava ja julgustava olekuga suunas osalejaid ise proovima, et vajadusel  saaks kasvataja linnu piinad ise  kiiresti lõpetatud. Nagu meie koolitustel tavaks saanud, siis õpetatakse ka lihakehale kaubandusliku välimuse andmist,  õiget tükeldamist - kus maalt on koib, kust kints.

Järgmisel sarnasel koolitusel tegeletakse küülikutega.

Vaata veel pilte SIIT.

Koolitusjuht Ruth Türk

Eelmisel päeval oli kõik teoreetiliselt läbivõetud, nii euroopa kui kohalikud seadused ja nõuded loomade surmamisel. Nii uskumatu kui see ka ei tundu, keskenduti sellele, et vajalikud toimingud saaksid võimalikult kiiresti, valutult teostatud nii linnu kui inimese jaoks.

Kõigi kursuslaste poolt märgiti tagasisides, et eriti oluline oli praktiline osa, kus juhendaja toetava ja julgustava olekuga suunas osalejaid ise proovima, et vajadusel  saaks kasvataja linnu piinad ise  kiiresti lõpetatud. Nagu meie koolitustel tavaks saanud, siis õpetatakse ka lihakehale kaubandusliku välimuse andmist,  õiget tükeldamist - kus maalt on koib, kust kints.

Järgmisel sarnasel koolitusel tegeletakse küülikutega.

Vaata veel pilte SIIT.

Koolitusjuht Ruth Türk